3 Beds
1,408 sqft
$192,500
204 S Wheatland Avenue Columbus OH, 43204
Price per sqft
$136.72
Built in
1900
Property size
1,408 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Rhiannon M Ferrari - EXP Realty, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226003712
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.14 Acres
Courtesy of Rhiannon M Ferrari - EXP Realty, LLC
Powered byLuxury Presence